EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

Ali Sedat Sayın

Genel koordinatör

Bilgisayar Mühendisliği ve  Medical Information okudu. 2006 yılından itibaren 10 seneye yakın Avusturya iş ve eğitim hayatı tecrübesi kazandı. Şimdi çalışmalarına ve projelerine İstanbul’da Kubit ile devam ediyor.

Mail:  ali@kubit.com.tr 

Linkedin

İsmail Özacar

Yazılım Koordinatörü

Bilgisayar mühendisi. Eğitim hayatından sonra oyun arayüzü programlama gibi zor işlerde tecrübe kazandı. Şubat 2017’den itibaren Kubit’e katıldı. IOS Geliştirici ve Yazılım Koordinatörü olarak ekibe katkıda bulunuyor eğitimleriyle yeni katılan arkadaşlarımıza destek oluyor.

Mailismail@kubit.com.tr

Ali Gençtürk

Dijital Medya Koordinatörü

Yaklaşık 10 senedir E-Ticaret, Web Tasarım, Sosyal Medya, SEO, Reklam, Kurgu-Efekt-Montaj alanlarında biriktirdiği tecrübelerle Mayıs 2018’de aramıza katıldı. Ekibimize Dijital-Sosyal Medya Yönetimi, video üretimi gibi yetenekler kazandırdı. Bir taraftan bildiklerini medya ekibine aktarıyor.

Mailaligencturk@kubit.com.tr

InstagramLinkedin

Tahnasib Gafarov

Php Developer & Frond-End Developer

Elektrik-Elektronik Mühendisliği Mezunu. Bilgisayar Yüksek Mühendisliği okurken 2018‘de ekibimize katıldı. Başlarda yarı zamanlı olarak başladığı bir projede daha sonra tam zamanlı çalışmaya geçti. Bu projenin baş yazılımcısı olarak kendisini kanıtladı. Öğrenmeye ve öğrendiklerini öğretmeye devam ediyor.

Mailtahnasib@kubit.com.tr

Senem Sayın

Yazı İşleri Müdürü & Editör

Maliye bölümünden mezun olduktan sonra farklı sektörlerde çalışarak iş tecrübesi edindi. Asıl ilgi alanı olan Edebiyat ve Dil Bilgisi, dergimiz NTBOXMAG’in misyonuna temel hazırladı. Şimdilerde dergimizin yazı işlerini koordine ediyor.

Mail:  senemsayin@ntboxmag.com

Merve Kaya

Grafik Tasarımcısı

Lise ve üniversite eğitimlerini Grafik alanında tam burslu olarak alan Merve Kaya ekibin genç, dinamik üyelerinden. Adobe Photoshop, Illustrator gibi yazılımları başarıyla kullanarak tasarım alanında günümüz anlayışlarına uygun işler çıkarıyor.

Mail:  merve@ntboxmag.com

Emre Sayın

Proje Yöneticisi

Kişisel becerileriyle yazılım alanında proje geliştirilmesine katkı sağlayıp, Web Tasarım görevini üstlenmiştir. Firmamızın Manisa Temsilciliğini yürütmektedir.

Mailemre@kubit.com.tr

Büşra Şenocak

Junior Developer

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi. Gerekli olmadığı halde yaz stajını bizimle yaparak kendisini çok hızlı şekilde geliştirdi. Okuluna devam ettiği için yarı zamanlı olarak bizimle çalışmaya, sürekli öğrenmeye ve enerjisiyle bize katkıda bulunmaya devam ediyor.

Mailbusrasenocak@kubit.com.tr

Mustafa Ender Öztopçu

Proje Yöneticisi

Deniz Astsubaylığından emekli olduktan sonra yazılım alanında pek çok projede çalışmıştır. Kişisel deneyim ve tecrübeleriyle firmamızın projelerinin üretilmesine ve ürün geliştirilmesine katkı sağlamaktadır.

Kübragül Hatipoğlu

Video Tasarımcısı

Grafik Tasarım Öğrenimine devam etmektedir. Yarı zamanlı olarak Haziran 2018’de aramıza katıldı. Adobe After Effects kullanımı, video içerik üretimi ve infografik alanlarında ekibimize katkı sağlamaktadır.

Emre Ulusoy

Teknik Çevirmen & Editör

Tıp Fakültesi Öğrencisi. Eğitim hayatının yanında kendini geliştirmek için araştırmalar yapıyor ve faydalı gördüğü içeriklerin çevirisini yaparak dergimize katkı sağlıyor.

Sibel Daştan

Editör & İçerik Üretici

Biyoloji bölümünden mezun. Bilime olan merakı ve kitaplara olan tutkusu onu bir bilim dergisi için içerik üretmeye taşıdı. 2018 yazından bu yana NTBOXMAG dergimiz için katkı sağlıyor.

Mailsibel@ntboxmag.com

Melike Sinem Tural

İçerik Üretici

Yönetim Bilişim Sistemleri mezunu. Okuma ve Araştırma hevesi onu da ekibimize katmamızı sağladı. Şu sıralar NTBOXMAG dergimiz için güncel içerikler hazırlıyor.

Mertcan Kaya

Müşteri İlişkileri Sorumlusu

Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun. Ekibimizin genç üyelerinden birisi. 2018 yazında ekibimize katılıp kısa sürede kendisini çok hızlı geliştirerek bu sorumluluğu aldı.

Mail:  mert@kubit.com.tr

Instagram
SEKTÖRÜN İHTİYAÇLARINI BİLEN, YAPTIĞI YAZILIM VE TASARIMLAR ile KENDİNİ KANITLAMIŞ, DİNAMİK, KREATİF ve ÇÖZÜM ODAKLI YAZILIM-TASARIM PROJE GELİŞTİRME EKİBİYİZ.