Skip links

AUG 7

MOBİL UYGULAMA

WEB VIEW HYBRID | NATIVE

Mobil cihazların ortaya çıkışı ve hızla yaygınlaşmasıyla birlikte bulut servislerinin de hızlı gelişimi yeni bir mobilite çağının ortaya çıkmasına yol açtı. Biz Kubit olarak kurumsal şirketlerin operasyonlarını bu yeni çağa adapte edebilmelerine olanak sağlıyoruz. Sağladığımız çözümler ile şirketlere üretkenliklerini ve verimliliklerini artırmaları, maliyetlerini düşürmeleri zaman ve mekandan bağımsız olarak bilgiye ulaşabilmeleri konularında yardımcı oluyoruz. Operasyonlarının verimliliğini artırmak ve mobil platformda ulaşılabilirliğini geliştirmek isteyen birçok firma ile yaptığımız çalışmalar sonucunda, geliştirdiğimiz çözümler bu firmaların mobil stratejilerinin önemli bir parçası haline geldi.

Kurumsal mobil uygulama çözümleri analiz etmek, geliştirmek, entegrasyonunu gerçekleştirmek ve destek vermek çoğu zaman karmaşıktır ve özel uzmanlık gerektirir. Yanlış ellerde şirketler gecikmeler ve planlanamayan harcamalar sonucunda daha yüksek maliyetlere maruz kalabilir sonuç olarak kötü arayüze sahip veya verimsiz çalışan bir mobil uygulamaya edinmiş olabilirler. Biz kurumsal şirketlere odak noktamız olan mobil teknolojiler konusunda uzmanlığımız ve yetenekli yazılım geliştirici ve arayüz tasarımcılara sahip kadromuz ile kullanılmaya hazır ve başarılı çözümler sunuyoruz.

ERP / CRM

Kubit Global Ar-Ge, şirketinize özel geliştirdiği ERP ve CRM çözümleri ile; ürün satış politikalarınızı kolaylıkla yöneterek müşterilerinizin cari hesaplarını, online sipariş ve online ödeme sistemlerini yönetebileceğiniz size bir platform sunar. Bu platformu mevcut muhasebe programlarınıza entegre eder.

• Ürün Yönetimi
• Kaynak Planlama ve Yönetimi
• Finans Yönetimi
• Müşteri Yönetimi
• Bayi yönetimi
• Stok/Envanter Yönetimi
• Dijital Pazarlama Yönetimi
• E-Ticaret

• Belge Yönetimi
• İnsan Kaynakları Yönetimi
• Ön / Genel Muhasebe Yönetimi
• SanalPOS ve Mobil Ödeme
• Rapor Sihirbazı
• B2B ( Bayi Portalı )
• B2C (Müşteri Portalı )

ÖDEME SİSTEMLERİ

Günümüzde işletmelerin en önemli problemlerinden biri tahsilat yönetimi ve can sıkıcı ödeme süreçleridir. Teknolojik gelişmeler online ödeme sistemlerinde güvenli ve hızlı
tahsilat imkanları sunmaktadır.

KUBİT, kredi kartı veya banka kartı ile yapılan online ödeme sistemlerini e-ticaret veya websitenize entegre ederek müşterilerinizden kolaylıkla tahsilat yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca tahsilat miktarı küçük rakamlar için mobil ödeme entegrasyonu da yapmaktayız.

BÜYÜK VERİ

Büyük veri; toplumsal medya paylaşımları, ağ günlükleri ,bloglar, fotoğraf, video, log dosyaları gibi değişik kaynaklardan toparlanan tüm verinin, anlamlı ve işlenebilir biçime dönüştürülmüş biçimine denir. Olageldiği gibi, ilişkisel veri tabanlarında tutulan yapısal verinin dışında kalan, son dönemlere dek çok da kullanılmayan, yapısal olmayan veri yığınıdır.

Şirketlerin büyük verilerle nasıl başa çıkacaklarını bilmesi gerekiyor! Şirketinizin veri arşivleme, işleme, bütünleştirme, saklama vb teknolojilerinin bu büyüklükte veri hacmi ile nasıl başa çıkacağının kurgulanması gerekli hem de hemen.

Büyük veri, doğru analiz metotları ile yorumlandığında şirketlerin stratejik kararlarını doğru bir biçimde almalarına, risklerini daha iyi yönetmelerine ve innovasyon yapmalarına imkan sağlayabiliyor.

Kubit olarak, sunduğumuz çözümlerle şirketinizin gelecek politikalarını şekillendirmede size öncülük ederek sizin için yeni çağın kilometre taşını oluşturan bu teknoloji entegrasyonuyla beraber büyük bir sıçrama yapmanızı sağlayacağız.

VERİ ANALİZİ

Veriler günümüzde önemli birer metriktir. Bu metrikler artık alınan kararlarla oldukça etkili bir hale geldi. Şirketler politikalarını bu veriler ışığında geliştirmekte ve uygulamaktadır. Biz KUBİT GLOBAL ARGE olarak sizin için doğru verinin ne olduğunu gösterip, gelişmekte olan işinizde en uygun adımları izlemeniz için bir yol haritası çıkartıyoruz. Hedefimiz sizden aldığımız verileri anlamlı hale getirmek, sizin için doğru çözüm modelini ve iş süreçlerini geliştirmektir.

Return to top of page