webcep_renkli_logo

KOLAYCA KONTROL EDEBİLECEĞİNİZ, KENDİNİZE AİT HARİKA BİR MOBİL UYGULAMANIZ OLSUN

webcep-kayit-ol
webcep-sitesi

Çek - Yükle - Yayında

Ürünlerinizin resimlerini dilerseniz cep telefonunuzdan çekin, yükleyin; dilerseniz bilgisayarınızdan yükleyin ve yayınlayın! Web sitenizde, iOS ve Android uygulamanızda anında listelensin.

Tek Panelde Tüm Kontrol

Size özel hazırlanan yönetim paneli ile tüm bilgilerinizi ve özelleştirmelerinizi hızlıca ve kolaylıkla yapabilirsiniz.

Hızlı Sipariş Al

Müşterileriniz; web siteniz(webcep için hazırlanan) veya mobil uygulamalarınız aracılığı ile kolaylıkla sipariş verebilir. Komisyonsuz ve masrafsız!

webcep'i Hemen İndirin

iOS App Store ya da Android Play Store’dan webcep’i telefonunuza indirin.

Kaydolun ve Temanızı Seçin

webcep’e Kaydolun, Onlarca Seçenek Arasından Kendinize Uygun Bir Tema Seçin.

Bilgilerinizi ve Ürünlerinizi Ekleyin

Bilgilerinizi ve ürünlerinizi telefonunuzdan, telefon kamerasıyla, kolayca yükleyin.

webcep-foto-3
NTboxmag-populer-teknoloji-portali-logo

POPÜLER BİLİM VE TEKNOLOJİ DERGİSİ

ntboxmax-2
ntboxmag-anasayfa2

NTboxMag, teknolojinin ve arkasındaki insanların hikayesini anlatmaktadır. İnsan eliyle üretilmiş hayatı kolaylaştıran her cihazın gündelik yaşama nasıl farklılık kattığını gösteren özgün makaleleri sizin için yayımlıyoruz.

Dünya araştırma enstitülerinin makalelerine de yer veren NTboxMag yayımladığı makaleler ile güncel teknolojileri, geleceğe yön verecek inovatif bilim ve tıp haberleri ile birlikte; iş dünyasının seyrini değiştirecek teknoloji haberlerini; tarım ve gıda gibi sektörel alanlardaki yeni gelişmeler, teknoloji ve bilime meraklı herkese ışık tutmaktadır.

FİKİRDEN SANATA

FARK YARATAN TABELALAR

Tabela Fikirleri

Hızlı ve benzersiz tabela fikirleri ile sizlerleyiz.

Tabela Fikirleri 20 seneyi aşan çalışma hayatı süresince elde ettiği tecrübe ve bilgiyi siz değerli müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyuyor. Çalışmalarına başladığı ilk günden itibaren ; Tabela , cephe kaplama ve iç mekan aydınlatma alanlarında üretim yapan her biri konusuna hakim uzmanlara sahip firmamız: Tabela, Dış cephe kaplama ,iç ve dış mekan aydınlatmalar, bina aydınlatmaları ( wallwasher ), stand tasarımları ve promosyon hizmetleri vermektedir. Orta ölçekli bir firma olmasına rağmen ilk başlangıç anından itibaren kaliteyi, müşteri memnuniyetini,her zaman zoru başarmayı,kendi alanında yapılmayanı yapmayı kendine ilke haline getirmiş ve çok kısa bir süre içerisinde tabela sektöründe sektörün güçlü isimlerinden biri haline gelmiştir. Hizmetlerimiz bahsi geçen alanlardaki ürünlerin ortaya çıkarılması, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan ücretsiz keşif hizmeti, çözüm odaklı 3 boyutlu design çalışmaları ve çalışmaların montaj evrelerini kapsamaktadır.

Yerinde Keşif ve Analiz

Daha işe başlamadan olası tüm sorunları mümkün olduğunca işin başında çözmüş oluruz.

Uygulanabilir Tasarım ve Projelendirme

Tasarım ve Projelendirme aşamasında, tecrübeli kadro dahilinde taleplerinizi en kısa sürede değerlendirilip size geri dönüş yapmaktadır.

Ödeme

Müşterimize alternatif ödeme yolları ve koşulları sunarız ve şirket politikalarına saygı duyarız.

Zamanlama

Üretim ve montaj planlamasını tutarlı yapar, işi zamanında ve olması gerektiği gibi yaparız.

Üretim

Üretim sürecimizin her aşamasında sürekli kontroller yapılarak, müşterilerimize arzu edilen kalitede ürünün sunulması güvence altına alınmaktadır.

Tasarım ve Projelendirme

Ürün tasarım ekibimiz, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun çözümü üreterek özel tasarımlar ve projelendirmeler yapmaktadır.

Montaj ve Bakım

Türkiye çapında yaptığımız her montaj ve bakım, bünyemizde kendi uzman montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.